aboutus

Beijing Global Dowin Technology Co., Ltd

Beijing Global Dowin Technology Co., Ltd
1
İş türü: Üretici
Dağıtıcı/toptancı
İhracatçı
Satıcı
Ana Pazar: Dünya çapında
No. Çalışanları: 400~500
Yıl kurulan: 2009
İhracat p.c: 80% - 90%
Hakkımızda
Giriş

Çin'de bulunan, geliştirme ve yoga mat, yoga tekerlek ve yoga giyim de dahil olmak üzere 10 yıldır farklı pazarlara karşılamak için olağanüstü yoga ürünleri üretiminde uzmanlaşmıştır.
Our factory has perfect supporting service by setting departure of designing, producing, heat transfer printing, Packing, ect. Fabrikamız, tasarım, üretim, ısı transfer baskı, Ambalaj vb. Kalkış ayarlayarak mükemmel destek hizmetine sahiptir. So it not only can reduce production cost, improve delivery time and save purchasing cost for customer, but also control every step of production and make sure efficient and stable in manufacturing. Böylece sadece üretim maliyetini azaltmak, teslimat süresini iyileştirmek ve müşteri için satın alma maliyetinden tasarruf etmekle kalmaz, aynı zamanda üretimin her adımını kontrol eder ve üretimde verimli ve istikrarlı olmasını sağlar.

 

Üstün kalitesi ve uygun fiyatı sayesinde, özelleştirilmiş yoga ürünlerimiz Asya, Kuzey Amerika, Avrupa pazarlarında sıcak bir resepsiyon ve hızlı satış ile buluştu.

 

Misyonumuz, müşterilerimizi yoga ürünlerimizden memnun etmek ve bu sektörde en iyi tedarikçi olmaktır.

Geçmiş

Yüksek kaliteli Yoga, fitness ve eğlence ürünleri üretiminde 10 yıldan fazla bir süreye sahibiz ve ürünler dünya çapındaki müşterilere gönderilmektedir. Ürünlerimiz ve hizmetlerimiz dünya çapında önemli ithalatçılar, dağıtıcılar ve perakendeciler arasında yüksek bir üne sahiptir.

Hizmet

Biz seçim için yenilikçi yoga, fitness ve eğlence ürünleri bir dizi var ve biz müşterilerimiz için OEM ve ODM hizmeti sunmak.

Güçlü ürün geliştirme kapasitemiz ile müşterilerin tasarımlarını gerçek ürünlere dönüştürebilir ve bu ürünler için özel etiketleme yapabiliriz.

Ekibimiz

Firmamız yüksek nitelikli profesyonel bir ekip için ilgili profesyonel üst yetenek ve teknoloji bir araya getirmek. Biz Ar-Ge Dep., QC Dep., Satış Sonrası hizmet Dep., Üretim Dep., Ve Satış Dep., Toplam yaklaşık 400 kişi. Ürün üretimi ve testi profesyonel teknisyenlerimiz tarafından bitirilir. İşimizin genişlemesi olarak, daha fazla arkadaş hoş geldiniz.

İletişim bilgileri

(showSGS=>true)