products

Sütun Yoga Egzersiz Blokları / Pilates Köpük Rulo Spor Egzersizleri Kas Masaj Silindiri

Temel bilgi
Detay Bilgi
ad: vücut masaj silindiri Malzeme: Çevre Dostu Reçine
boyut: 30x10cm renk: <i>Blue |</i> <b>Mavi |</b> <i>Purple |</i> <b>Mor |</b> <i>Pink |</i> <b>Pembe |</b> <i>Green |</i>
stil: Masaj silindiri, pilates köpük rulo İçin uygun: Yetişkin
Vurgulamak:

foam exercise blocks

,

pilates foam roller


Ürün Açıklaması

Sütun yoga blok fitness ekipmanları pilates köpük rulo spor egzersizleri kas masaj silindiri

 

 

Özellikleri:
Perfect For Yoga-Obsessed Ladies: Yoga is a great way to shap you to be a better you upon scores of aspects, it helps calm you down, improve your moods, adjust physiology, benefit sleep and recovery, as well as slim your body. Yoga Takıntılı Bayanlar İçin Mükemmel: Yoga, sizi birçok yönden daha iyi olmanız için şekillendirmenin harika bir yoludur, sizi sakinleştirmeye, ruh halinizi iyileştirmeye, fizyolojiyi ayarlamaya, uyku ve iyileşmeye yarar sağlamanın yanı sıra vücudunuzu inceltmenize yardımcı olur. This Resin Roller Bu Reçine Silindiri
yoga size daha fazla egzersiz yöntemleri ile egzersiz ve size iki katına yukarıda verimliliği yardımcı olur.

Fast, Effective Pain Relief – If you' ve overdone things in the gym, our superb resin roller set can help to loosen and relieve tired muscles. Hızlı, Etkili Ağrı Giderme - Spor salonunda bir şeyleri aştıysanız, mükemmel reçine rulo setimiz yorgun kasları gevşetmeye ve rahatlatmaya yardımcı olabilir. Sometimes a cool-down stretch isn't enough, and the resin roller can really help prevent aching and injury caused by a hard work-out. Bazen soğuma gerginliği yeterli değildir ve reçine silindiri gerçekten zor bir çalışmanın neden olduğu ağrı ve yaralanmaları önlemeye yardımcı olabilir.

A Great Substitute For Sports Massage – Not got time to head to a professional, or just self-conscious about the idea? Spor Masajı İçin Harika Bir Yedek - Bir profesyonele yönelmek için zamanınız yok mu, yoksa sadece fikir hakkında kendi kendine bilinçli mi? Our roller will provide the same benefits as a sports massage and can help ease the pain of shin splints and inflammation while also loosening knots. Silindirimiz spor masajıyla aynı faydaları sağlayacak ve düğümleri gevşetirken shin splintlerinin ve iltihaplanma ağrısını hafifletmeye yardımcı olabilir.


Selülit Kırıcı – Those pesky deposits of fat at the tops of your thighs are something every woman dreads. - Uyluklarınızın üstündeki bu sinir bozucu yağ birikintileri her kadının korktuğu bir şeydir. Using a roller can help break up the cellulite for dimple-free skin. Bir rulo kullanmak selülitin gamsız cilt için parçalanmasına yardımcı olabilir.

Kullanışlı Taşıma Çantası - Her şeyi kullanışlı bir çantaya koyun ve hareket halindeyken anında rahatlamak için yanınızda bir sonraki egzersiz sınıfınıza götürün.

Beni yuvarlarken görüyorlar ...

If you are yet to experience the benefits of rolling, then you are in for a treat. Yuvarlanmanın faydalarını henüz deneyimlemiyorsanız, o zaman bir tedavi içindesiniz. The fairly simple exercise has been shown to improve performance and flexibility, reduce the recovery period and decrease muscle soreness after working out. Oldukça basit egzersizin, performansı ve esnekliği arttırdığı, iyileşme süresini azalttığı ve egzersiz yaptıktan sonra kas ağrısını azalttığı gösterilmiştir. It also works to boost circulation, strengthen and tone the skin and iron out all the knots in your muscles. Ayrıca dolaşımını artırmak, cildi güçlendirmek ve tonlamak ve kaslarınızdaki tüm düğümleri ütülemek için çalışır. It is the perfect partner to an intense exercise regime Yoğun bir egzersiz rejimi için mükemmel bir ortaktır.

Daha ince detaylar

Resin rolling is easy – simply lie on the floor and place the roller underneath where you need to feel relief. Reçine yuvarlama kolaydır - sadece yere yatın ve silindiri rahatlama hissetmeniz gereken yere yerleştirin. Then roll backwards and forwards for a few minutes. Ardından birkaç dakika ileri ve geri yuvarlayın. You should feel your muscles start to relax and loosen as you do so. Kaslarınızın rahatlamaya ve gevşemeye başladığını hissetmelisiniz. With the massage ball, you can sit in a comfortable chair and roll it around under your foot for the same benefit. Masaj topu ile rahat bir sandalyede oturabilir ve aynı fayda için ayağınızın altında yuvarlayabilirsiniz.

Yuvarlanan devrime katılın!

Rulo, düzenli bir şekilde saklamanızı ve gerektiğinde spor salonunda kullanmak için yanınıza almanızı sağlayan kullanışlı bir taşıma çantasının içine gelir.

Şartname:
Malzeme: Eko-frtiendly Reçine
Boyut: 30x10cm
Color: Blue | Renk: Mavi | Purple | Mor | Pink | Pembe | Green | Yeşil | Black | Siyah | Orange Portakal

Ürün İçeriği:
1 x Silindir

 

Sütun Yoga Egzersiz Blokları / Pilates Köpük Rulo Spor Egzersizleri Kas Masaj SilindiriSütun Yoga Egzersiz Blokları / Pilates Köpük Rulo Spor Egzersizleri Kas Masaj SilindiriSütun Yoga Egzersiz Blokları / Pilates Köpük Rulo Spor Egzersizleri Kas Masaj Silindiri

 

 

Şirket Avantajı:
We are manufacturer, NOT a trade company. Biz üreticisi, bir ticaret şirketi DEĞIL. Our products enjoy great popularity among our customers. Ürünlerimiz müşterilerimiz arasında büyük popülerlik tadını çıkarın. Our products are exported to worldwide. Ürünlerimiz dünya çapında ihraç edilmektedir.

  • Uzun yıllar fabrika.
  • Stoklanmış tasarım için ücretsiz örnekleri sağlamak.
  • Müşterinin istekleri dayalı ücretsiz tasarım / sanat hizmeti sunuyoruz.
  • Küçük ADEDI: 10 ila 200 adet başlatmak için.
  • Hoşgeldiniz OEM / ODM hizmeti.
  • % 100 ürün kalitesi koruması.
  • % 100 zamanında sevkiyat koruması.
  • Kalifiye işçi ve sıkı kalite kontrol.


Ambalaj ve Teslimat:

Sütun Yoga Egzersiz Blokları / Pilates Köpük Rulo Spor Egzersizleri Kas Masaj Silindiri

 


SSS:


1. neden biz sizi tercih?
Güvenilir --- biz gerçek şirket, biz kazan-kazan adamak.
Profesyonel --- biz uzun yıllar deneyime sahip.
En iyi fiyat --- biz kendi fabrika, yani bizim fiyat makul.

 

2. ücretsiz örnekleri gönderebilir Miyim?
Yes, free samples can be provided, you just need to pay the express cost. Evet, ücretsiz örnekleri sağlanabilir, sadece ekspres maliyet ödemek gerekiyor. Or You can provide your account NO. Veya NO hesabınızı sağlayabilirsiniz. from international express company, such as DHL, UPS, FedEx, address and telephone number. DHL, UPS, FedEx, adres ve telefon numarası gibi uluslararası ekspres şirketten. Or you can call your courier to pick up from our plant. Veya tesisimizden almak için kuryenizi arayabilirsiniz.

 

3. bizim özel etiket ve logo yapabilir?
Evet, biz yıllardır OEM hizmet vermiştir, biz çanta üzerinde logo yazdırabilirsiniz, dağıtıcı veya paket, sürece bize resim veya sanat sağlamak.

 

4. teslim süresi ne kadar?
Stoktaki ürünler, ödeme aldıktan sonra 3 ila 7 gün içinde teslim edeceğiz;
Özelleştirilmiş ürünler, teslim süresini onaylamak için lütfen bizimle iletişime geçin.
Sizin için mevcut zamanı ayarlayabiliriz isteklerinize göre (örneğin, stiliniz ...).

 

5. Q: senin ADEDI nedir?

A: Bizim ADEDI 10 ila 200 adet.

 

6. ambalaj nedir?
A: Özelleştirilmiş paket yapmak için tamam.

 

7. Q: Ne bu benim yurtdışı satın almak için ilk kez?
A: Just send us inquiry and contact our salesperson, we have 24 hours pre-service & after-service with full experience in exporting. A: Sadece bize soruşturma göndermek ve bizim satış elemanı irtibata, biz 24 saat hizmet öncesi ve sonrası hizmet tam ihracat tecrübesi var. Welcome to contact us. Bize hoş geldiniz.

 

İletişim bilgileri

Naber : +86 137 3923 5307

(showSGS=>true)