products

Spor Gücü Eğitim Spor Lastik Bantlar Ağır Kalın Spor Elastik Bant Egzersizleri

Temel bilgi
Detay Bilgi
ad: spor salonu egzersiz lastik bant Malzeme: Doğal lateks
uzunluk: 60cm Genişlik: 5 cm
fonksiyon: Vücut Uygulama: Kauçuk Yaylı Göğüs Geliştirici
Vurgulamak:

hip circle resistance band

,

pilates resistance bands


Ürün Açıklaması

Spor Gücü Eğitim Spor Lastik Bantlar Ağır Kalın Spor Elastik Bant Egzersizleri

 

 

If you are looking for a low cost alternative to the gym that will help you get a good workout from your home or on the go, you have found the answer: resistance loop bands. Evinizden veya hareket halindeyken iyi bir antrenman yapmanıza yardımcı olacak spor salonuna düşük maliyetli bir alternatif arıyorsanız, cevap buldunuz: direnç döngü bantları. This is a perfect solution for busy moms, office workers and students who want to get fit and toned without expensive workout equipment or the hassle of going to workout at the gym. Bu, pahalı antreman ekipmanı veya spor salonunda antrenman yapma zorluğu olmadan formda kalmak ve tonlamak isteyen meşgul anneler, ofis çalışanları ve öğrenciler için mükemmel bir çözümdür.
Bu elastik yüksek kaliteli lateks şeritleri, kas yapmanıza ve cebinizde bir çentik oluşturmayacak bir fiyata esneklik ve çevikliği artırmanıza yardımcı olacaktır.
A resistance loop band is a versatile workout tool. Direnç döngüsü bandı çok yönlü bir egzersiz aracıdır. It can be used to perform many different types of exercise (upper and lower body). Birçok farklı egzersiz türünü (üst ve alt vücut) gerçekleştirmek için kullanılabilir. It's perfect for strength training and for doing cardio workouts. Kuvvet antrenmanı ve kardiyo egzersizleri yapmak için mükemmeldir. This set is very light and easily portable.These bands wrap around the ankles, calves, knees, thighs or wrist and are designed for strengthening and toning the body. Bu bantlar çok hafif ve kolayca taşınabilir.Bu bantlar ayak bilekleri, buzağılar, dizler, uyluklar veya bileklerin etrafına sarılır ve vücudu güçlendirmek ve tonlamak için tasarlanmıştır.
Taşınabilir, basit, güvenli ve etkilidirler, grup eğitiminizi daha zor hale getirecek ve size daha iyi sonuçlar verecektir.

Ürün Açıklaması:
Uzunluk: 60cm (tolerans: +/- 1CM)
Genişlik: 5cm
Malzeme: Doğal lateks

 

Özellikleri:


- Seyahat ederken veya dışarıda evde, spor salonunda veya hareket halindeyken etkili bir egzersiz yapın.
- Bantlar bacak ve popo egzersizleri, germe, yoga, pilates, barre sınıfları ve daha fazlası için mükemmeldir.
- Fitness, vücut şekillendirme, kilo kaybı, direnç eğitimi, vücut geliştirme, doğum sonrası iyileşme, yaralanma rehabilitasyonu ve daha fazlası için mükemmeldir.

Paket dahil:
Seçtiğiniz resim olarak
Çanta rastgele tarzı

 

 

Spor Gücü Eğitim Spor Lastik Bantlar Ağır Kalın Spor Elastik Bant Egzersizleri

 

Spor Gücü Eğitim Spor Lastik Bantlar Ağır Kalın Spor Elastik Bant EgzersizleriSpor Gücü Eğitim Spor Lastik Bantlar Ağır Kalın Spor Elastik Bant Egzersizleri

Şirket avantajı

 


We are manufacturer, NOT a trade company. Biz üreticisi, bir ticaret şirketi DEĞIL. Our products enjoy great popularity among our customers. Ürünlerimiz müşterilerimiz arasında büyük popülerlik tadını çıkarın. Our products are exported to worldwide. Ürünlerimiz dünya çapında ihraç edilmektedir.

  • Uzun yıllar fabrika.
  • Stoklanmış tasarım için ücretsiz örnekleri sağlamak.
  • Müşterinin istekleri dayalı ücretsiz tasarım / sanat hizmeti sunuyoruz.
  • Küçük ADEDI: 10 ila 200 adet başlatmak için.
  • Hoşgeldiniz OEM / ODM hizmeti.
  • % 100 ürün kalitesi koruması.
  • % 100 zamanında sevkiyat koruması.
  • Kalifiye işçi ve sıkı kalite kontrol.


Ambalaj ve Teslimat:
Spor Gücü Eğitim Spor Lastik Bantlar Ağır Kalın Spor Elastik Bant Egzersizleri
SSS:
1. neden biz sizi tercih?
Güvenilir --- biz gerçek şirket, biz kazan-kazan adamak.
Profesyonel --- biz uzun yıllar deneyime sahip.
En iyi fiyat --- biz kendi fabrika, yani bizim fiyat makul.
2. ücretsiz örnekleri gönderebilir Miyim?
Yes, free samples can be provided, you just need to pay the express cost. Evet, ücretsiz örnekleri sağlanabilir, sadece ekspres maliyet ödemek gerekiyor. Or You can provide your account NO. Veya NO hesabınızı sağlayabilirsiniz. from international express company, such as DHL, UPS, FedEx, address and telephone number. DHL, UPS, FedEx, adres ve telefon numarası gibi uluslararası ekspres şirketten. Or you can call your courier to pick up from our plant. Veya tesisimizden almak için kuryenizi arayabilirsiniz.
3. bizim özel etiket ve logo yapabilir?
Evet, biz yıllardır OEM hizmet vermiştir, biz çanta üzerinde logo yazdırabilirsiniz, dağıtıcı veya paket, sürece bize resim veya sanat sağlamak.
4. teslim süresi ne kadar?
Stoktaki ürünler, ödeme aldıktan sonra 3 ila 7 gün içinde teslim edeceğiz;
Özelleştirilmiş ürünler, teslim süresini onaylamak için lütfen bizimle iletişime geçin.
Sizin için mevcut zamanı ayarlayabiliriz isteklerinize göre (örneğin, stiliniz ...).
5. Q: senin ADEDI nedir?
A: Bizim ADEDI 10 ila 200 adet.
6. ambalaj nedir?
A: Özelleştirilmiş paket yapmak için tamam.
7. Q: Ne bu benim yurtdışı satın almak için ilk kez?
A: Just send us inquiry and contact our salesperson, we have 24 hours pre-service & after-service with full experience in exporting. A: Sadece bize soruşturma göndermek ve bizim satış elemanı irtibata, biz 24 saat hizmet öncesi ve sonrası hizmet tam ihracat tecrübesi var. Welcome to contact us. Bize hoş geldiniz.

İletişim bilgileri

Naber : +86 137 3923 5307

(showSGS=>true)