products

Vücut Şekli Fitness Lastik Bantlar Esnekliği Artırır Elastik Jimnastik Bandı

Temel bilgi
Detay Bilgi
ad: Çekme Halatı Elastik Direnç Bantları Malzeme: TPR
uzunluk: 120cm / 47.25in Çap: 10,5 mm / 0,4 inç
fonksiyon: Kapsamlı Fitness Egzersizleri Uygulama: Çekme Halatı
Vurgulamak:

hip circle resistance band

,

yoga resistance bands


Ürün Açıklaması

120 cm yoga çekme halatı elastik direnç bantları fitness egzersiz egzersiz tüpleri pratik eğitim kauçuk çekme genişletici

 


Elastik Egzersiz Tüpü: Made of quality TPR. Kaliteli TPR'den imal edilmiştir. Exercise tube length is about 47.25'' / 120cm, diameter is 0.4'' / 10.5mm. Egzersiz tüpü uzunluğu yaklaşık 47.25 `` / 120cm, çap 0.4 '' / 10.5mm'dir.
Comfortable Handle: Cushioned foam handles is comfortable and anti-slip, easy to absorb sweat. Rahat Sap: Yastıklı köpük saplar rahat ve kaymaz, teri emmesi kolaydır. Length is about 12cm / 4.73 inch. Uzunluk yaklaşık 12cm / 4.73 inçtir.
Fitness Hedefi: The resistance rope offer the versatility and quality that you need for your best workout. Direnç halatı, en iyi egzersiz için ihtiyacınız olan çok yönlülüğü ve kaliteyi sunar. You can use it to increase cardio, build muscle, lose weight and enhance flexibility. Kardiyoyu arttırmak, kas yapmak, kilo vermek ve esnekliği arttırmak için kullanabilirsiniz.


Unisex Direnç Bandı: Men and women can use the exercise band for any exercise to tone the arms, legs, thighs, and butt. Erkekler ve kadınlar kolları, bacakları, uylukları ve kıçını tonlamak için herhangi bir egzersiz için egzersiz bandını kullanabilirler. Seniors and those in physical therapy can also use this to build stronger bones and rehabilitate injured muscles. Yaşlılar ve fizik tedavide olanlar da bunu daha güçlü kemikler oluşturmak ve yaralı kasları rehabilite etmek için kullanabilirler.


Her Zaman Her Yerde Kullanım: The yoga pull rope is compact and portable, so you can take your workout anywhere. Yoga çekme halatı kompakt ve taşınabilirdir, böylece egzersizinizi her yere götürebilirsiniz. Ideal for a wide variety of fitness-related uses, including physical therapy, weight loss, Pilates, muscle toning, muscle strengthening, stretching, rehabilitation and general health and fitness. Fizik tedavi, kilo kaybı, Pilates, kas tonlaması, kas güçlendirme, germe, rehabilitasyon ve genel sağlık ve fitness dahil olmak üzere fitness ile ilgili çok çeşitli kullanımlar için idealdir.


 

 

Vücut Şekli Fitness Lastik Bantlar Esnekliği Artırır Elastik Jimnastik BandıVücut Şekli Fitness Lastik Bantlar Esnekliği Artırır Elastik Jimnastik BandıVücut Şekli Fitness Lastik Bantlar Esnekliği Artırır Elastik Jimnastik BandıVücut Şekli Fitness Lastik Bantlar Esnekliği Artırır Elastik Jimnastik Bandı

 

Şirket avantajı

 


We are manufacturer, NOT a trade company. Biz üreticisi, bir ticaret şirketi DEĞIL. Our products enjoy great popularity among our customers. Ürünlerimiz müşterilerimiz arasında büyük popülerlik tadını çıkarın. Our products are exported to worldwide. Ürünlerimiz dünya çapında ihraç edilmektedir.

  • Uzun yıllar fabrika.
  • Stoklanmış tasarım için ücretsiz örnekleri sağlamak.
  • Müşterinin istekleri dayalı ücretsiz tasarım / sanat hizmeti sunuyoruz.
  • Küçük ADEDI: 10 ila 200 adet başlatmak için.
  • Hoşgeldiniz OEM / ODM hizmeti.
  • % 100 ürün kalitesi koruması.
  • % 100 zamanında sevkiyat koruması.
  • Kalifiye işçi ve sıkı kalite kontrol.


Ambalaj ve Teslimat:
Vücut Şekli Fitness Lastik Bantlar Esnekliği Artırır Elastik Jimnastik Bandı
SSS:
1. neden biz sizi tercih?
Güvenilir --- biz gerçek şirket, biz kazan-kazan adamak.
Profesyonel --- biz uzun yıllar deneyime sahip.
En iyi fiyat --- biz kendi fabrika, yani bizim fiyat makul.
2. ücretsiz örnekleri gönderebilir Miyim?
Yes, free samples can be provided, you just need to pay the express cost. Evet, ücretsiz örnekleri sağlanabilir, sadece ekspres maliyet ödemek gerekiyor. Or You can provide your account NO. Veya NO hesabınızı sağlayabilirsiniz. from international express company, such as DHL, UPS, FedEx, address and telephone number. DHL, UPS, FedEx, adres ve telefon numarası gibi uluslararası ekspres şirketten. Or you can call your courier to pick up from our plant. Veya tesisimizden almak için kuryenizi arayabilirsiniz.
3. bizim özel etiket ve logo yapabilir?
Evet, biz yıllardır OEM hizmet vermiştir, biz çanta üzerinde logo yazdırabilirsiniz, dağıtıcı veya paket, sürece bize resim veya sanat sağlamak.
4. teslim süresi ne kadar?
Stoktaki ürünler, ödeme aldıktan sonra 3 ila 7 gün içinde teslim edeceğiz;
Özelleştirilmiş ürünler, teslim süresini onaylamak için lütfen bizimle iletişime geçin.
Sizin için mevcut zamanı ayarlayabiliriz isteklerinize göre (örneğin, stiliniz ...).
5. Q: senin ADEDI nedir?
A: Bizim ADEDI 10 ila 200 adet.
6. ambalaj nedir?
A: Özelleştirilmiş paket yapmak için tamam.
7. Q: Ne bu yurtdışı satın almak için ilk kez?
A: Just send us inquiry and contact our salesperson, we have 24 hours pre-service & after-service with full experience in exporting. A: Sadece bize soruşturma göndermek ve bizim satış elemanı irtibata, biz 24 saat hizmet öncesi ve sonrası hizmet tam ihracat tecrübesi var. Welcome to contact us. Bize hoş geldiniz.

İletişim bilgileri

Naber : +86 137 3923 5307

(showSGS=>true)